Haberler

Denk Partisi lideri Avukat Ejder Köse olurken, Parti’nin seçimlerdeki liste başı ise milletvekili Farid Azarkan oldu

Hollanda’da Türklerin girişimi ile kurulan Denk Partisi’nde beklenilen kurultay tarihi belirlendi. Denk’te çekişmeli geçen aylar geride kaldı. Sular duruldu, taşlar yerine oturdu; kurultay sakin bir havada geçeceği bekleniliyor.   Hollanda’da..

Denk Partisi lideri Avukat Ejder Köse olurken, Parti’nin seçimlerdeki liste başı ise milletvekili Farid Azarkan oldu

Hollanda’da Türklerin girişimi ile kurulan Denk Partisi’nde beklenilen kurultay tarihi belirlendi. Denk’te çekişmeli geçen aylar geride kaldı. Sular duruldu, taşlar yerine oturdu; kurultay sakin bir havada geçeceği bekleniliyor.

 

Hollanda’da beklenilen Mart 2021 seçimlerine Denk liste başı belirlenirken parti başkanının kim olacağı da öğrenildi. Denk Partisini zirveya taşıyacak isim parti milletvekili ve meclis grub başkanı Farid Azarkan olduğu kesinleşti.

 

Gazeteci Eşref Kerküklü’nün edindiği kulis bilgilerine göre, yönetim kurulu kararı ile liste başı Azarkan’ı olurken, Denk Parti liderliğine ise Hollanda Türklerinin yakından tanıdığı Hollanda Hukukçular Birliği Başkanı Avukat Ejder Köse olacak.

 

EŞREF KERKÜKLÜ © ÖZEL HABER

 

 

YORUMLAR (2)

  1. Tunahan Kuzu: Hükümet, Hollanda vatandaşlarının ödediği vergiler ile, 'ekonomik destek' adı altında, Yunanistan'ın askeri harcamalarının finansı kabul edilemez – Yeni Nesil Medya – Eşref Kerküklü diyorki:

    […] Haberler Denk Partisi lideri Avukat Ejder Köse olurken, Parti’nin seçimlerdeki liste başı ise m… Terör örgütü PKK tarafından kızı kaçırılan anne Maide T. Berlin’de eylemini […]

  2. Hollanda Başbakanı Mark Rutte ve Sağlık Bakanı Hugo de Jonge'a ölüm tehdidi yargıda bitti – Yeni Nesil Medya – Eşref Kerküklü diyorki:

    […] adı altında, Yunanistan’ın askeri harcamalarının finansı kabul edilemez Denk Partisi lideri Avukat Ejder Köse olurken, Parti’nin seçimlerdeki liste başı ise m… Terör örgütü PKK tarafından kızı kaçırılan anne Maide T. Berlin’de eylemini […]

Open chat
Merhaba Eşref Kerküklü ben, nasılsınız? 🙂

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL