Eşref Kerküklü: Meralciler ile Komünistler hemfikir

21 Mart 2020, 11:32 Yazarlar
Eşref Kerküklü: Meralciler ile Komünistler hemfikir

Sevgili okurlarım, varlığına, birliğine ve yücelerin en yücesi olduğuna inandığımız, ol deyince olduran ve gönüllerimizi iman nuruyla dolduran Allah’ın 99 adı ile hepnizi selamlıyorum.


Fethullahçı Terör Örgütü’nün siyasi kanadı Meral Akşener adlı kişinin takipçileri her geçen gün biraz daha gerçek yüzlerini ortaya koyuyorlar. Başkanlık sistemi için yapılan referandum seçimleri yaklaştıkça bu alçakların maskeleri biraz daha iniyor. İki paçavra sitesinden örnek vererek iki geniş paragraf paylaşacağım için yazıyı fazla uzatmıyacağım. Habererk adlı bir paçavra var ve bu paçavranın sözüm ona ‘genel yayın yönetmeni İsmail Türk’ adında biri olduğu söyleniyor. İsmail Türk’ü biraz araştırdığımız da,

FETÖ soruşturma kapsamında arandığı için FETÖ’nün en yoğun olduğu Kazakistan’da kaçak hayatı sürdüğünü öğreniyoruz. FETÖ’den kaçak hayatı sürdüren İsmail Türk adlı kişi ‘genel yayın yönetmeni’ olduğu Habererk adlı paçavra ve ucuz sitesin de 22 Mart günü, komünistlerin bilinen en radikal sitesi Habersol sitesinden bir haber almış ve kendi ucuz sitesinde yayına vermişti.


Ülkücü Milliyetçi Hareket’ın en son Şehidi Fırat Çakıroğlu için,‘faşistlerin başı öldürüldü’ başlığı atacak kadar radikal-marjinal olan Habersol, Meralcilerin de fikirsel besin kaynağı olduğunu referandum yaklaştıkça iş birlikleri ortaya çıkıyor.


Konuştuğu her ortamda yüzü kızarmadan ve ar zarının patladığını gösterircesine, ‘biz ülkücüler’ diyen FETÖ kaçağı İsmail Türk, Habererk’ine manşetten verdiği haberi ve büyük bir olaymış gibi yansıtmaya çalıştığı haberi Habersol’dan almıştı yanı komünistlerin yani son Şehidimiz olan Çakıroğlu’na ‘faşistlerin başı öldürüldü’ başlığı atacak kadar kandan beslenen siteden almıştı. Habere ilk bakıldığında hedef MHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Prof Semih Yalçın görünüyor. Ancak haberi biraz incelediğimizde haberin satır aralarında hedef doğrudan doğruya MHP olduğunu görüyoruz. Şimdi habersol da yer alan haberi inceliyelim buyrun:
Utanmadan Ülkücü sitesi olduğunu sağda solda söyleyen Fethullahçı kaçak İsmail Türk’ün ucuz sitesi, radikal-marjinal Habersol’dan aldığı habere bakın satır aralarına nasıl cümleleri ekliyor:


Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu’na, ‘faşistlerin başı öldürüldü’ diyen Habersol nasıl bir başlık atmış? görüldüğü gibi ‘MHP Cehaletini konuşturdu’ burda Semih Yalçın söz konusu değil MHP’dir konu ve hedef.

Meralcilerin sitesine bakalım o ne inliyor, ‘Ha Lenin, ha Nazilerin Propaganda Bakanlığını yapan Joseph Goebbels ne fark eder hepiniz aynı değilmisiniz.’ Yanı burda şu denmek isteniyor, ‘Lenin, Naziler ve MHP’liler ne fark eder hepsi aynı’

Meralcilerin ve FETÖ projesi Meral Akşener’in komünistler ve bölücü bir takım yapılanmalarla birlikte olduğunu daha geniş anlamak için ‘FETÖ/PKK projesi Akşener’e, karşı Hollanda’nın sesi’ başlıklı kaleme aldığım benzer bir analizi inceleyin. O zaman zaten tüm bunların gerçekten birlikte hareket ettiğini net bir şekilde göreceksiniz.

Bakın kimler Meral Akşener’e övgüler yağdırıyor: FETÖ/PKK projesi Akşener’e, karşı Hollanda’nın sesi

NOT: Fethullahçı Terör Örgütü kapsamında Kazakistan’da kaçak hayatı sürdüren İsmail Türk’ün konuştuğu her ortamda ‘biz Ülkücüler’ demesi onun Ülkücü olduğunu göstermez ki zaten değildir. Ancak bu ifadeyi duyan herkeste algı oluşmasını sağlamak amacı ile ‘biz Ülkücüler’ ifadesini hemen hemen tüm konuşması esnasında ifade eder. Ciddiye almayın itibar etmeyin. Bunlar rahmetli Galip Erdam ağabeyin, “Ülkücü söylemle değil eylemle olur” nasihatlarını bilmez zaten rahmetli Galip Erdam ağabeyi bilmez, tanımazlar. Bunların tek bir gündemi var Türk milletinin ve Türkiye’nin sigortası olan MHP’yi en kısa zamanda nasıl dağıtır, bitirir ve büyük Türk milletinin namusunu ve şerefini ellere yem nasıl edilir çalışması içindeler. Birşey daha Hollanda’da pek çok dolandırıcılığa adı karışan ve bu olaylardan dolayı Türkiye’ye kaçmak zorunda kalan birisinin daha bunların yanında saf tutuğunu gördüm. Şaşırdım mı? Hayır. Çünkü bunların hepsi ya uyuşturucu işine bulaşmış, yada evlenmeden yıllar önce evlendiği karısına zorla sahiplenmiş ve sonra evlenerek Hollanda’ya ithal edilmeyi başarmış, veya dolandırıcılık ve hertürlü sahtekarlığı mubah gören güruh topluluğu. Bunların yanında yer alanları biraz araştırın hepsinin sabıkalı sakat yığını olduğunu göreceksiniz.
Yorumlar (0)