Albayrak ailesine yönelik çirkin paylaşımlara gözaltı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Esra Albayrak, sosyal medyada saldırıların hedefi oldu. Bakan Albayrak'ın 4'üncü çocuğunun haberini verdiği mesajının altına yapılan çirkin yorumlar toplumun ve siyasetin geniş kesiminin benzer tepkilerini çekti.

01.07.2020, 01:02 Haberler
Albayrak ailesine yönelik çirkin paylaşımlara gözaltı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Esra Albayrak, sosyal medyada saldırıların hedefi oldu. Bakan Albayrak'ın 4'üncü çocuğunun haberini verdiği mesajının altına yapılan çirkin yorumlar toplumun ve siyasetin geniş kesiminin benzer tepkilerini çekti. Hakaret tweetlerini atan bir kişi Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alındı.


Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak dün gece Twitter’dan 4’üncü çocuğunun dünyaya geldiğini duyurdu. Bu tweet’in altında bazı sosyal medya hesaplarınca yapılan çirkin yorumlar her kesimin tepkisini topladı.

MERSİN’DE GÖZALTINA ALINDI


Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ı hedef alan hakaret içerikli yorumun ardından, şüpheli Ercan Bozdağ hakkında soruşturma başlatıldı. Şüpheli Ercan Bozdağ, İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Ercan Bozdağ, ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.
banner1
Yorumlar (0)