Amsterdam'da cinayete teşebbüs eden bir kişi 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı  

Amsterdam'da cinayete teşebbüs eden bir kişi 10 yıl hapis cezasına çarptırıldıAmsterdam'ın zuidoost bölgesinde bir kişiyi ağır darb ettiği ve 2019 yılında benzer bir olaya karıştığı, ayrıca üzerinde ruhsatsız silah bulunduğu için 10 hapis cezasına çarptırıldı.   Spor salonun da, spor yaptıktan sonra arabasına doğru giden şahıs sırtından tek el ateş edilerek vuruldu.

25.10.2020, 04:19 Haberler
Amsterdam'da cinayete teşebbüs eden bir kişi 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı   
Amsterdam'da cinayete teşebbüs eden bir kişi 10 yıl hapis cezasına çarptırıldıAmsterdam'ın zuidoost bölgesinde bir kişiyi ağır darb ettiği ve 2019 yılında benzer bir olaya karıştığı, ayrıca üzerinde ruhsatsız silah bulunduğu için 10 hapis cezasına çarptırıldı.

 

Spor salonun da, spor yaptıktan sonra arabasına doğru giden şahıs sırtından tek el ateş edilerek vuruldu. Spor salonuna geri dönen kişi, sırtından kurşunla yaralandığını ve kendisine yardım edilmesini istedi ve o esnada spor salonu kapısında darbenin etkisi ile bayıldı. Ölümden kılpayı kurtulan yaralıya çevredekiler yetkilileri arıyarak durumu bildirdi.

 

Saldırganın yanında yer alan (22) bir kişi ifadesin de, saldırganın hedefi yaraladığı kişiyi öldürmekti. Ancak ölmediği için
pişman olduğunu aktardı.

 

Saldırgan, Amsterdam mahkemesi tarafından 10 hapis artı 25.455 Euro para cezasına çarpıtılırken, yanında yer alan başka bir kişiye de 4 yıl hapis ve 25.455 Euro para cezasına çarpıtıldı.

 
EŞREF KERKÜKLÜ © ÖZEL HABER
banner1
Yorumlar (1)
Hollanda'nın Vlaardingen kentinde bir kişinin mal varlığına el konuldu - Yeni Nesil Medya - Eşref Kerküklü 3 ay önce
[…] Haberler Amsterdam’da cinayete teşebbüs eden bir kişi 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı  … Tunahan Kuzu kimdir? VİDEO | Azerbaycan’a Destek Mitingi Hollanda’nın Lahey […]