Gürkan Tekoğlu ailesi kazadan sağ kurtulamadı

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, park halinde olan TIR'a arkadan hızlı bir şekil de çarpan araç, içinde bulunan 5 kişilik aile olay yerinde hayatını kaybetti. Korkunç kaza, saat 15.

04.08.2020, 17:46 Haberler
Gürkan Tekoğlu ailesi kazadan sağ kurtulamadı

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, park halinde olan TIR'a arkadan hızlı bir şekil de çarpan araç, içinde bulunan 5 kişilik aile olay yerinde hayatını kaybetti.

Korkunç kaza, saat 15.30 sularında Ankara ve Konya yolunda gerçekleşti. Almanya'nın Oldenburg kentinde 'taksici' mesleğini icra eden 36 yaşındaki Gürkan Tekoğlu ve araçta bulunan ailesi Hatay ilinden geldikleri Almanya'ya dönüş yapmak için yola konulmuşlardı.

Gürkan Tekoğlu, kazadan önce çekilen son kare.

Tekoğlu, lastiği patladığı nedeniyle hareketsiz bir halde yol kenarın da duran TIR'a çarptı. Arabası ile TIR'ın altına giren Gürkan Tekoğlu, yanında bulunan 31 yaşındaki eşi Pelin Tekoğlu ve 4, 6 yaşlarındaki, Melina, Melisa Tekoğlu kardeşlerinin yanısıra kayınbiraderi 22 yaşındaki Mehmet Ali Eskisarılı olay yerinde yaşamını yitirdi. Vatandaşların ihbarı üzerine kaza yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Melina, Melisa Tekoğlu kardeşler (6, 4)

banner1
Yorumlar (0)