Hollanda Diyanet Vakfı görevlisi Cevdet Keskin, Eşref Kerküklü'nün soruları karşısında yolunu şaşırdı

Gazeteci

05.08.2020, 01:53 Haberler
Hollanda Diyanet Vakfı görevlisi Cevdet Keskin, Eşref Kerküklü'nün soruları karşısında yolunu şaşırdı

Gazeteci Eşref Kerküklü, Hollanda Diyanet Vakfı (HDV) Koordinatör görevinden bir alt görev olan 'cenaze' işlerine gönderilen Cevdet Keskin'e mikrofon uzattı; sorular yöneltti.

Keskin, Kerküklü'yü görünce önce yolunu şaşırdı başka bir arabaya yöneldi sonra saldırganlaştı ve yönetilen soruları yanıtsız bıraktı. Kerküklü, 2 temmuz 2020 tarihin de Keskin'i telefonla arıyarak sorular yöneltmişti. Cevdet Keskin, telefonla yönetilen sorulara, küfür ve tehditler ile karşılık vermişti.

Ayrıca, konu ile ilgili kısa bir video paylaşan Eşref Kerküklü, Keskin'i görüntülediğini ve Hollanda Türk toplumunda tartışma konusu olan soruları yönelttiği öğrenildi.

[video width="1920" height="1080" mp4="https://www.esrefkerkuklu.com/images/haberler/2020/08/CEVDET-KESKIN-VIDEO.mp4"][/video]

Yapılan araştırmalarda, Türkiye Cumhuriyeti adına HDV görevlisi Cevdet Keskin’in PKK ve FETÖ ile iltisaklı kişiler ile tartışmalı kesimlerle birlikte bu örgütlerin üzerine giden gazetecileri susturmak ve sindirmek için bildirilere imza attığı ortaya çıkmıştı.

İşte o bildiri ve imza listesi haberi: (Haberi okumak resime tıklayın)

banner1
Yorumlar (1)
Hengelo Ayasofya Cami eski imamı Ibrahim Ethem Öztürk ile Ahmet Albostanlı neden kavga etti? - Eşref Kerküklü 6 ay önce
[…] Hollanda Diyanet Vakfı görevlisi Cevdet Keskin, Eşref Kerküklü’nün soruları karşısın… […]