Hollanda Diyanet Vakfı yeni yönetimini seçti

Hollanda Diyanet Vakfı (HDV) 21. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 16 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşti.

18.06.2021, 00:27 Haberler
Hollanda Diyanet Vakfı yeni yönetimini seçti

Hollanda’nın Den Haag kentinde gerçekleşen 21. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında Muhlis Koç yeniden başkan seçildi.


Konu ile ilgili HDV Amsterdam Eyüp Sultan Camii Facebook sayfası üzerinden paylaşım yapan, 19. Dönem genel sekreter ve HDV Amsterdam Eyüp Sultan Camii başkanı Murat Türkmen, 20. Dönem HDV Yönetim Kurulunu açıkladı.


Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: 

Hollanda Diyanet Vakfının 16 Haziran 2021 tarinde yapılan Genel Kurulunda 20. Dönem HDV Yönetim Kurulu Aşağıdaki şekilde teşekkül edilmiştir.

  • Muhlis Koç, başkan 

  • Recep Ayaz, sekreter

  • Erkan Karagöz, muhasib

  • Cengiz Korkmaz, üye

  • Köksal Koçakoğlu, üye

  • Alper Çınar, üye

  • Ramazan Gül, üye

Yedekler üyeler:

  • Abdullah Uzun 

  • Onur Artar

  • Kemal Gözütok 


19. Dönem HDV yönetim kurulu genel sekreteri olarak 27 ay görev yaptığımız bu zorlu Corona pandemisi ve parlemento soruşturması sürecinde, bizlere destek veren tüm camiamıza ve teşkilat üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunar, yeni göreve gelen ve geçmişte vakıf yönetiminde tecrübeli olan çok kıymetli yeni HDV yönetim Kurulu üyelerine gelecek dönemde başarılar dilerim.

Bu kutsal görevlerde gönüllü olarak çalışan ve çıkar gözetmeyen tüm yönetici arkadaşlardan Allah razı olsun. Camiamıza hayırlı olsun.

Murat Türkmen
19.cu dönem HDV yönetim kurulu sekreteri / HDV Amsterdam Eyüp Sultan Camii yönetim kurulu adına


 

banner79
Yorumlar (5)
baskan 1 yıl önce
gecen dönem olaganüstü genel kurulla apar topar görevden alinan ekiptekiler geri getirilmis peki o zaman sucluydularda, görevden alindilar peki aradan ne zaman gectide bu arkadaslar sucsuz bulundular geri geldiler ve bu son ekiptekilerin sucu neydide komple ekip görevden alindi, bunun üzerine Hollanda devleti gitmelidir ve tüm camii baskanlari gitmelidir, herkes koltugunu terk etmek istemedigi icin sesi cikmiyor, koltuk sicak, yemekler beles, geziler beles ooh ne ala, hadi görelim ne olacak simdi
sultan sehir ankara 13 ay önce
kimin eli kimin cebinde, yeni musavir gelir gelirkende turkiyeden listeyle gelir, daha öncekiler apar topar atildilar, simdi geri gelmisler, sadece muhlis koc kalmis, aciga alinanlar sucluysa baskan neden devam ediyor? bilen varmi?
Eşref Kerküklü 1 yıl önce
Yorum yapan ve bu konuyu bildiğini iddia eden arkadaş, bu konu ile ilgili bildiklerinizi benimle görüşüp paylaşın. Siz benimle görüşüp bu konuyu paylaşmadığınız sürece yazdıklarınız sadece buralarda, yorumlarda kalır. Bana güvenin ve bildiklerinizi benimle paylaşın.

Haberlerin hemen altında, "WhatsApp'tan mesaj gönder" yazısı göreceksiniz WhatsApp logosu da var işte oraya tıklayarak benimle WhatsApp üzerinden iletişime geçin. Kiminle ne görüştüğüm, kimseyi ilgilendirmez. Her kurumdan görüşme halinde olduğum insanlar var. Çünkü her kurumda sıkıntı var ve bu sıkıntıları yazan gazeteci yok benim dışımda. Sizi dinlemek isterim bağlantıya geçin.

Yanıtınızı beklerim.

Selamlar
Eşref Kerküklü
ihanet cetesi diyanet camiasi 1 yıl önce
yanlis haber basligi, Hollanda Diyanet Vakfi yeni yönetimi kendisi secmede ve secemezde, Turkiyedeki eski moruklar secti ama anlasilmayan tek sey, tüm yöneticilerin silinip sadece Turkiyeden gelen imamin baskan olarak tekrar göreve devam etmesini bu 150 camii yönetimi nasil kabul eder, yeni yönetimde sadece 2 baskan var 3 imam gerisi camii disinda. Hadi hep beraber dusunelim nerde bu federasyon omer baskan?
almereden bir selam 13 ay önce
Sözde Turkiye`nin uzun kolu yok hemi? Ramazan Gül hangi caminin baskani, yillar önce Almere camisinden ayrilmis Binali Yildirim`in adami, demekki ak partili olacaksin. Yillardir diyanet karsiti ol milli görüse her türlü yardimi yap simdi diyanet yönetiminde ol, cok karisik is, anlayana helal olsun