İmamoğlu'ndan Kaftancıoğlu'na destek mesajı

Ekrem İmamoğlu, aldığı ceza onanan Kaftancıoğlu'na destek çıkarak 'Hukuksuzluğa karşı mücadelemiz, adalet arayışımız hep sürecek. Her şey çok güzel olacak' dedi.

23.06.2020, 23:16 Haberler
İmamoğlu'ndan Kaftancıoğlu'na destek mesajı


Ekrem İmamoğlu, aldığı ceza onanan Kaftancıoğlu'na destek çıkarak 'Hukuksuzluğa karşı mücadelemiz, adalet arayışımız hep sürecek. Her şey çok güzel olacak' dedi.İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi, İstanbul 37. Ağır Ceza Mahkemesince CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu‘na, sosyal medya paylaşımları nedeniyle “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni alenen aşağılama”, ”kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret”, ”Cumhurbaşkanına hakaret”, ”halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek” ve ”terör örgütü propagandası yapmak” suçlarından 6 Eylül 2019’da verilen mahkumiyet hükümlerine karşı yapılan istinaf başvurularını karara bağladı.

Kaftancıoğlu’nun cezası onandı.
Kaftancıoğlu, kararın onanmasının ardından geçtiğimiz Ekrem İmamoğlu ile çekilen bir fotoğrafını paylaşarak, “Bir yıl önce bugün. Her şey çok güzel olacak” dedi.Kaftancıoğlu’nun paylaşımını alıntılayan İmamoğlu ise, “23 Haziran, İstanbulluların adaletten yana tarihe bıraktıkları bir izdi. Hukuksuzluğa karşı mücadelemiz, adalet arayışımız hep sürecek. Her şey çok güzel olacak, çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

banner1
Yorumlar (0)