Numan Yılmaz'ın yazısı Hollanda'daki Fethullahçıların kimyasını bozdu

HABER | EŞREF KERKÜKLÜ   DENK Partisi Amsterdam belediye meclis üyesi öğretmen Numan Yılmaz, Hollanda'da Fethullaçılara Kraliyet Nişanı verilmesini sert bir dille eleştirdi. Hollanda'daki FETÖ'cüler kudurdu.

22.06.2020, 22:07 Haberler
Numan Yılmaz'ın yazısı Hollanda'daki Fethullahçıların kimyasını bozdu
HABER | EŞREF KERKÜKLÜ

 

DENK Partisi Amsterdam belediye meclis üyesi öğretmen Numan Yılmaz, Hollanda'da Fethullaçılara Kraliyet Nişanı verilmesini sert bir dille eleştirdi. Hollanda'daki FETÖ'cüler kudurdu.

 

FETHULLAHÇILARDAN OKUL MÜDÜRÜNE BASKI
Hollanda'daki FETÖ'cülerin tamamı Numan Yılmaz'ın öğretmen olduğu okuldan atılması için okul müdürüne yüzlerce mail göndererek baskı oluşturmaya çalıştılar. Okul müdürü, Numan Yılmaz'ın başarılı öğretmen olduğunu vurguladı ve öğrenciler tarafından çok sevildiğini dile getirerek, "Öğrencilerimizin çok sevdiği birisi olan Yılmaz, beş yıldır bizimle çalışıyor. Bu beş yıl içerisinde üç yıl arka arkaya okulumuzda yılın en başarılı öğretmeni seçildi. Kendisine güvenimiz tamdır" diyerek FETÖ'cülerin isteklerini kursaklarında bıraktı.

 

'MİLLETİNİ BOMBALAYAN TERÖRİSTTİR'
Yılmaz, Platform Dergisi'deki köşe yazısında, "Nişanı alanlar arasında terör örgütü FETÖ'nün yandaşları vardı. Hitler, Franco veya Ratko Mladiç'in yandaşları da acaba bu ödülü alabilir miydi" dedi. Ve ekledi: "Milletini ve meclisini bombalayan gözümde teröristtir"
banner1
Yorumlar (0)