Sahtekarlıkların belgesi ortaya çıkarsa Selçuk Öztürk ne yapar?

09 Mayıs 2020, 08:57 Yazarlar
Sahtekarlıkların belgesi ortaya çıkarsa Selçuk Öztürk ne yapar?
Bilindiği gibi Holllanda'daki Türklerin ve Fas kökenlilerin yoğun ilgi gösterdiği DENK Partisinde sular durulmuyor, kazan her geçen gün biraz daha kaynıyor. 'kardeş katili' DENK Parti başkanı koltuğu sallanan Selçuk Öztürk, konuşan herkesi susturmak ve ya DENK'ten atmak için her yolu mubah görüyor.

ALDIĞI KARARLAR TATRIŞMALI

Önce DENK Parti lideri milletvekili Tunahan Kuzu'ya karşı yaptığı belaltı saldırıları sonucu Kuzu'nun istifasına neden oldu. Sonrasında ise Kuzu'nun yerine gelen DENK milletvekili Farid Azarkan'ı partiden attı. Bu arada, Azarkan'ı parti üyeliğinden atarken aslında topal ördek yönetim başkanı idi. Yani yetkisi var ama yönetimde herkes istifa ettiği için ve son bir kişi hale yönetimde olduğu için hem yönetim azınlığa düşüyor hemde kararlar tartışmalı hala gelmiş oluyor. Ama Selçuk bu, bunları dinler mi? Bildiğini yapıyor; yaptığından geri durmuyor.

ÖZTÜRK'ÜN EŞREF KERKÜKLÜ KABUSU

Yukardaki Tunahan Kuzu ve Farid Azarkan olayı Hollanda medyasına yansıyan ve bilinen olaylardır. Selçuk Öztürk'ün bilinmeyen başka bir girişimi var oda; beni susturma girişimi. Geçtiğimiz haftalarda burda yani EŞREF KERKÜKLÜ.COM'da. Hollanda medyasına yansımış bir haberi türkçeye çevirip haber yaptım. Haber yapıldıktan sadece 4 dakika sonra gelen telefonların, smslerin ve whatsapp yazıları haberin yaptığı etkiyi adeta gözler önüne seriyordu.

KATIKSIZ SÜZME DİKTATÖR

O haberden sonra Selçuk Öztürk beni mahkemelik edip susturmak için elinden geleni yapmış. Öztürk'ün beyhude susturma girişimini bir avukattan duydum. Zaman zaman görüştüğüm bir avukat beni aradı, hal-hatır sorduktan sonra 'hayırdır' dedim güldü ve 'Selçuk Öztürk seni mahkemelik etmek için avukatlarla görüşüyor bende bir avukat meslektaşımdan duydum' dedi. Bende güldüm o arada karşılıklı biraz gülümseme oldu sonra, 'yargı yolu açık' dedim 'istediğini yapabilir' diye de ekledim. 

Selçuk Öztürk'ün konuşanı partiden atma, yazanı mahkemelik etme girişimleri katıksız süzme bir diktatör olduğunu gözler önüne sermeye yetiyor.

Uzun zamandır bir konu üzerinde çalışıyorum. Önümüzdeki süreçte tamamlanacak ve belgeleri ile ortaya çıkacak.

Bu soruyu sormak istiyorum sevgili okurlarıma. Selçuk Öztürk'ün yanında yer alanların sahtekarlıkları belgeleri ile ortaya çıkarsa, Öztürk ne yapar?

A: Kanadı kırık keklik gibi kalır?

B: Daha da agressief hale gelir?

Sevgili okur, sende yazılara düşünceni ekle. Katılımcı okur ol. Sence sahtekarlık belgesi hangi etkiyi yapar?

A şıkkı mı?

B şıkkı mı? 

yazının altına düşüncenizi yorum olarak ekleyin.
Yorumlar (6)
020 11 ay önce
B. şıkkı herşey beklenir
Resul tarkoglu 11 ay önce
B
Cafer 11 ay önce
B diyorum hahaha
A c 11 ay önce
Kendisi yaptığı emlak olaylarina baksin sonra kuzuya iftira atsin
Fatma altan 11 ay önce
Selcuk Ozturk bitti. Artik sansi yok oldu...
Ahmet Alp 11 ay önce
A :)