Haberler

Hollanda’nın Rotterdam kentinde aile faciası

Hollanda’nın Rotterdam kentindeki insulindestraat sokağındaki bir evde, Cumartesi günü 3 çocuk annesi 36 yaşındaki bir kadın kocası tarafından öldürüldü. Olay yerine gelen polis, 39 yaşındaki kocayı yaralı bir şekide hastaneye..

Hollanda’nın Rotterdam kentinde aile faciası

Hollanda’nın Rotterdam kentindeki insulindestraat sokağındaki bir evde, Cumartesi günü 3 çocuk annesi 36 yaşındaki bir kadın kocası tarafından öldürüldü. Olay yerine gelen polis, 39 yaşındaki kocayı yaralı bir şekide hastaneye kaldırdıktan sonra tedavisinin ardından gözaltına aldı.

 

Hollanda Postası’nda yer alan bilgilere göre, yaşanan olay esnasında 7, 5 ve 3 yaşarındaki üç çocuk sağ salim bir şekilde polis tarafından kurtarılırken aile yakınlarına teslim edildiler.

Polis, yaşanan aile faciası konusunda geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

 

YORUMLAR (2)

  1. Hollanda'da bir kişi vurularak öldürüldü – Yeni Nesil Medya – Eşref Kerküklü diyorki:

    […] Haberler Hollanda’nın Rotterdam kentinde aile faciası Türkmeneli TV’de neler oluyor? Yalman Haceroğlu istifaya zorlandı; Ahmet Ömer […]

  2. Hollanda'da tanılan kickboks eğitmeni Stef Muller öldürüldü – Yeni Nesil Medya – Eşref Kerküklü diyorki:

    […] Haberler Hollanda’da bir kişi vurularak öldürüldü Hollanda’nın Rotterdam kentinde aile faciası Türkmeneli TV’de neler oluyor? Yalman Haceroğlu istifaya zorlandı; Ahmet Ömer […]

Open chat
Merhaba Eşref Kerküklü ben, nasılsınız? 🙂

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL