Karsu Dönmez: Ailemde çok kayıp var

'Ailemde çok kayıp var' diyen şarkıcı Karsu ninesine kavuştu!

08.02.2023, 16:51 Genel
Karsu Dönmez: Ailemde çok kayıp var

Hatay'ın Karsu köyünden 1990 yılında Hollanda'ya göç eden bir ailenin kızı olan şarkıcı Karsu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Hatay'da enkaz altında kalan halası, nenesi ve kuzenleri için ağlayarak yardım istedi. Ninesi bulunan Karsu'nun yayınladığı fotoğraf duygulandırdı.

Hataylı olan, yaşamını Hollanda'da sürdüren Karsu da depremde enkaz altında kalan akrabalarına ulaşmaya çalışıyor. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda enkaz altında kalan akrabaları için gözyaşları içinde yardım istedi.

Karsu, bu videodan üç saat sonra yaptığı yeni paylaşımda ise "Nenem bulundu! Allah'ım çok şükür. Dualarım sizinle" mesajını yazdı. Nenesinin şarkıcıyı yanağından öptüğü ve el ele tutuştuğu kareler sosyal medyada gündem oldu.

Hollanda'da yardım yüklenen bir TIR’ın önünden çektiği videoyu da takipçileriyle paylaşan Karsu, “Yeniden Hollanda'ya geldim. Hollandalı Türkler burada çok güzel bir proje başlattılar. Yorganlar, bebek bezi, ne lazımsa Türkiye’ye TIR’la yollayacaklar ve TIR hemen hemen dolu” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)