Medical Academy Center’ın Ana Sponsoru SEO Pharma oldu

2015 yılından itibaren Uluslararası tıp eğitimleri düzenleyen Medical Academy Center firmasının 2023 Ana sponsoru Seo Pharma oldu.

22.02.2023, 09:22 Genel
Medical Academy Center’ın Ana Sponsoru SEO Pharma oldu

Saç ekimi ve güzellik sektöründe ürünleriyle ses getiren yenilikçi firma “Seo Pharma Kozmetik İlaç Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.”, 75 Ülkede faaliyetlerini sürdürüp tıp eğitimleri düzenleyen “Medical Academy Center” firmasının medikal estetik eğitimleri için ana sponsorluk sözleşmesini imzaladı. Medical Academy Center, tüm ülkelerden sağlık profesyonellerinin uzman eğitmenlerle bir araya geldiği ve eğitimlerle deneyim kazandıkları sağlık eğitimleri ve seminerleri düzenlemektedir. Hekimler ve diğer sağlık profesyonelleri, uluslararası arenadaki deneyimlerini Medical Academy Center sertifikası ile belgeleyerek ve kariyerlerine prestij katarak sektörde yerini almıştır.

Medical Academy Center’ın CEO’su ve kurucusu Akın Boşnak, sağlık hizmetleri yönetimi, yönetim danışmanlığı, proje danışmanlığı, akademik yönetim ve sağlık danışmanlığı konularında uzmandır. Bu sayede Medical Academy Center, sağlık personellerini kariyerlerinde başarılı ve ayrıcalıklı olmaları için donatmaya ve güçlendirmeye kendini adamış uluslararası bir eğitim kurumudur. Profesyonel, destekleyici ve etik bir ortamda öğrenciler için kaliteyi en üst düzeye çıkaran bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Sağlık sektöründe kendini kanıtlamış medikal firmaları ve en iyi eğitmenler ile hizmet verir. Sağlık sektörünü yakından takip eden ve eğitimleri profesyonel şekilde yöneten profesyonel bir ekiple birlikte düzenlediği eğitim ve seminerler ile tüm ülkelerden sağlık alanlarında uzmanlaşmış üye veri tabanı elde etmiştir. Katılımcılardan veri toplama ve değerlendirme yoluyla sağlık sektörünün ihtiyaçlarına göre eğitim programları oluşturuyorlar. Sağlık eğitimi alanında son teknoloji araçları kullanarak yerel ve global olarak akademik liderlik kazanmak ve sağlık sektörüne bilinçli ve tecrübeli kişileri kazandırarak hizmetlerinin seviyesini yükseltmek için çalışmalarına devam ediyorlar. Bu çalışmaların sponsoru artık SEO Pharma, en bilinen markasıyla da Regrow oldu.

Bilindiği üzere Türkiye, saç ekiminde dünyanın önde gelen ülkelerinden biri konumunda. Gerek fiyat olarak uygunluk gerekse teknik olarak kendini geliştirmesinden dolayı Türkiye, adeta dünyanın saç ekim merkezi olma yolunda ilerliyor. Geçmiş yıllarda daha çok Ortadoğu ülkelerinden insanlar saç ekimi için Türkiye'ye gelirken son yıllarda gelenlerin hem sayısı arttı hem de ülke sayısı çeşitlendi. 165 ülkeden insan saç ektirmek için Türkiye'yi tercih etti. Türkiye'ye 2022'nin ilk 6 ayında saç ektirmek için gelenlerin sayısı 500 bini aştı. Gelenler arasında ülke başkanları dahi bulunmakta. Saç ekiminin de içinde olduğu sağlık turizmi Türkiye'nin son yıllarda umut bağladığı alanların başında geliyor. Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi 2022 yılının ilk 6 ayında saç ektirmek için Türkiye'ye gelenlerin sayısının 500 bini aştığını açıkladı. Şüphesiz Türkiye’de saç ekimi için en çok tercih edilen şehir İstanbul. SEO Pharma da saç ekimi sonrasında, hastaların ihtiyaç duyduğu medikal desteği sağlamak için İstanbul’un göbeğinde, Kağıthane’de hizmet veriyor. SEO Pharma’nın yönetim kurulundan Selim İnözü ve Emrullah Başak Regrow serumu hastalara sunarken doktorlara da saç ekimi sonrası izlenmesi gereken protokolleri ve kullanılması gereken ürünleri tanıtarak eğitimler de vermektedir. SEO Pharma ürün kalitesinin maksimum düzeyde tutup ekonomik olarak erişilebilir olup makul fiyatlarla kaliteli hizmet sağlamayı hedeflerken müşteri memnuniyetini ilke edinir. İlaç ve kozmetik konusunda marka olmak isteyen firmaların üretim aşamaları, lisanslama ve klinik testleri konusunda danışmanlık vermektedir.

Yönetim kurulu bir araya geldi

SEO Pharma yönetim kurulu başkanlarından; Selim İnözü ve Emrullah Başak, Medical Academy Center markasının kurucusu Akın Boşnak ile birlikte İstanbul Kağıthane’de bulunan SEO Pharma binasında buluştular. Medical Academy Center sponsorlarından SEO Pharma Regrow firmasının dinamik ve yenilikçi kurucuları Emrullah Başak ve Selim İnözü, saç ekimi sonrası bakım ürünlerinde sektöre yön vermektedirler. 

banner79
Yorumlar (0)