Öztürk, Prof.Zwart'ın DENK raporuyla nasıl çelişiyor? Raporun şifreleri; Tunahan Kuzu, Tonca, Kongre

Gazeteci Eşref Kerküklü ve gazeteci Oğuzhan Kılıç, kongreye hazırlanan Hollanda DENK parti adına üyelere gönderilen ve Prof. Tom Zwart'ın imzasını taşıyan sözde 'rapor' değerlendirdi. Sözde 'rapor' ile ilgili gazeteci Oğuzhan Kılıç...

29 Nisan 2020, 03:55 Söyleşiler
Öztürk, Prof.Zwart'ın DENK raporuyla nasıl çelişiyor? Raporun şifreleri; Tunahan Kuzu, Tonca, Kongre

Gazeteci Eşref Kerküklü ve gazeteci Oğuzhan Kılıç, kongreye hazırlanan Hollanda DENK parti adına üyelere gönderilen ve Prof. Tom Zwart'ın imzasını taşıyan sözde 'rapor' değerlendirdi.

Sözde 'rapor' ile ilgili gazeteci Oğuzhan Kılıç ile yapılan söyleşi de önümüzdeki süreçte gerçekleşmesi beklenilen gelişmeler ele alındı ve alta yer alan sorulara yanıt arandı ve bulundu.

Işte o sorular:

* DENK adına yayınlanan ve Prof. Tom Zwart'ın imzasını taşıyan sözde 'rapor' gizli mesaj nedir?

* Hollanda DENK Partisi başkanı koltuğu sallanan Selçuk Öztürk, sex üzerinden yaptığı saldırılara ne zaman son verecek? Bu konuda son verecek mi yoksa daha da ileri götürecek belaltı vuruşlarını?

* Hollanda'daki büyük ailelerden birisi olan Torunoğulları ailesine yakınlığı ile bilinen 200 kişi DENK'e üye olmak istedi Öztürk neden engel oldu? Gerekçesi ne idi?

* Hollanda milletvekili Tunahan Kuzu'ya karşı Selçuk Öztürk yanında yer alan karışık geçmişi ile bilinen Ayhan Tonca neden ara dönem başkanı olmak istiyor? Tonca'nın gizli gündeminde ne var?

Ve bu sorulara benzer sorular gazeteciler Eşref Kerküklü ve Oğuzhan Kılıç tarafından yanıt buluyor.

Tamamı için tıklayın:

https://www.youtube.com/watch?v=nrdyN2fNT_A&t=1164s

Yorumlar (0)